Aбoнeнти lifecell у рoумінгу в низці крaїн oтримaли мoжливість кoристувaтись 5G-зв’язкoм, якщo смaртфoн підтримує цeй стaндaрт.
Чeрeз війну бaгaтo aбoнeнтів lifecell були змушeні виїxaти зa мeжі Укрaїни. Мoбільний oпeрaтoр работать не покладая рук все можливе, щоб надавати їм найкращі умови на користування зв’язком.
Відтепер абоненти lifecell в Болгарії, ААвстрії, Фінляндії, Домініканській Республіці, гаджети яких підтримують стандарти 5G, зможуть користуватися перевагами нового покоління зв’язку. Перелік країн, -де абонентам lifecell буде доступний новий казенщина зв’язку, постійно збільшуватиметься. П’яте покоління мобільних мереж передбачає високошвидкісну передачу даних за исключением. Ant. с затримок, високу ємність каналів та можливість розвитку сучасних технологій: телемедицини, інтернету відчуттів, тактильного інтернету, безпечного безпілотного транспорту тощо.
Від початку повномасштабного вторгнення рф нате територію України lifecell допомагав залишатися получай зв’язку українським абонентам ради кордоном, зокрема завдяки підтримці закордонних операторів. Таково, у межах акцій «Гігабайти лишенный чего кордонів» оператор надає по 40 ГБ у понад 30 країнах Європи. Наразі понад 500 тис. абонентів отримали більше 30 млн ГБ по (по грибы) цією акцією. В межах акції «Хвилини на України», яка діє в понад 8 країнах, абоненти в залежності від тарифного плану отримують в роумінгу впредь до 300 хв. для дзвінків в Україну та вхідних з батьківщини. Сумарно вслед за акціями «Вхідні дзвінки без участия додаткової плати», яка діяла в 2022 році в 12 країнах та «Хвилини на України», яка діє і одним махом у 8 країнах, абоненти lifecell виговорили понад 12 млн хв.
Щодо розвитку 5G в Україні, нагадаємо, ще в 2019 році lifecell та Ericsson Україна розгорнули демо-участок мережі п’ятого покоління та провели успішне тестування швидкості, під полоса якого було досягнуто пікову пропускну здатність завантаження даних у 25,6 Гбіт/с в діапазоні ультрависоких частот 28 ГГц. У 2020 році диспетчер розгорнув тестовий сегмент 5G в центральному офісі в Києві, щоб досліджувати можливості технології. Після перемоги України й відновлення зв’язку получи деокупованих територіях оператор повернеться поперед подальшого планування розвитку і впровадження сучасних технологій зв’язку.