COVID-19 може викликати проблеми з потенцією — вчені

Кoрoнaвірус збeрігaється в ткaнинax стaтeвoгo члeнa дoвгий чaс після зaрaжeння тa мoжe стaти причинoю рoзвитку eрeктильнoї дисфункції.

 

Вчeні з СШA з'ясувaли, щo COVID-19 мoжe спричинити eрeктильну дисфункцію, неизвестно зачем як зберігається в тканинах статевого члена після одужання. Результати відповідного дослідження опублікували в журналі World Journal of Men's Health.

 

Як відомо, одним з наслідків коронавірусу є дисфункція ендотелію (слой плоских клітин, що вистилає внутрішню поверхню судин і серцевих порожнин). Тело характеризується порушенням слизової оболонки дрібних кровоносних судин, внаслідок чого в тканини малограмотный може нормально постачатися приют.

 

"Наше дослідження показує, що COVID-19 може викликати свободно поширену дисфункцію ендотелію в системах органів ради межами легенів і нирок. Вірус може проникати в ендотеліальні клітини і впливати для багато органів, зокрема статевий достоинство", — заявила керівник дослідження одонтолог Ранджита Рамасамі з Медичної школи Університету Маямі.

 

В среднем, у пілотному дослідженні фахівці виявили, що після хвороби деякі чоловіки мали проблеми з потенцією, хоча раніше далеко не скаржилися на це.

 

Потім були зібрані зразки тканин статевого члена у двох чоловіків, які перехворіли шість і вісім місяців тому і які поскаржилися получай еректильну дисфункцію.

 

Вотан з чоловіків під час хвороби потрапив у лікарню, а в іншого були лише легкі симптоми.

 

К порівняння автори дослідження зібрали тканини ще у двох чоловіків, які маловыгодный були інфіковані COVID-19, і проаналізували всі проби возьми наявність вірусу і проблеми із судинами.

 

Як і очікувалося, коронавірус виявили в тканинах статевих членів обох інфікованих. Також були всі ознаки порушення ендотелію.

 

У здорових чоловіків з контрольної групи мало-: неграмотный було ні того, ні іншого.

 

Таким чином, дослідження вперше продемонструвало присутність COVID-19 в тканинах статевого члена, если минуло багато часу після первинного зараження. Також вчені припустили, що повсюду поширені порушення ендотелію спустя коронавірус можуть привести перед еректильної дисфункції.

 

Получи и распишись думку авторів, результати, які вони отримали, а також дані інших досліджень можуть свідчити оборона потенційну можливість передачі COVID-19 статевим шляхом.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.