Китаянка дізналася, що генетично вона чоловік

Усe свoє життя китaянкa ввaжaлa сeбe жінкoю, xoчa у нeї приставки не- було ні матки, ані яєчників. Присутствие цьому лікарі знайшли в її генетиці Y-хромосому.

У Китаї дівчині у віці 25 років поставили нетиповий діагноз. Лікарі стверджують, що генетично вона чоловік. Относительно це пише Bajie You 11 березня.

Мешканка провінції Чжецзян бери ім'я Пінпін вивихнула щиколотку і проходила медогляд в лікарні одного з місцевих університетів. Під время обстеження лікарі з'ясували, що у неї недорозвинені жіночі статеві органи — матухна і яєчники не виявлені. Быть цьому чоловічих статевих органів у дівчини також приставки не- було.

Крім цього, медпрацівники виявили у Пінпін Y-хромосому, що раздражать приналежність китаянки до третьої статі під назвою інтерсекс. Інтерсексуал — це людина з атиповими статевими ознаками, які мало-: неграмотный відповідають нормам сприйняття традиційного людського тіла.

Незважаючи бери те, що у Пінпін ніколи маловыгодный було менструації, вона полно життя вважала себе представницею прекрасної статі, а торік навіть вийшла заміж. Досі вона (до і не змогла завагітніти.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.