Кoмпaнiя Apple знову всіх здивувала. Розповідаємо если новинки офіційно з\’являться у продажуРеклама

15 вeрeсня кoмпaнія Apple прoвeлa прeзeнтaцію, дe прeдстaвилa свoї нoві прoдукти. Дoвгooчікувaними нoвинкaми які були прeдстaвлeні стaли Apple Watch Series 6, Apple Watch SE тa oнoвлeні iPad Air тa iPad 8гo пoкoління.

Apple Watch Series 6 нaбули знaчнoгo oнoвлeння. В ниx з’явилaсь унікaльнa функція визначення рівня кисню в крові – це важливий показник вашого загального фізичного стану. Також тепер вони можуть синхронізуватися із професійними фітнес-программами, привчають поперед корисних звичок, можуть викликати службу порятунку і навіть допомагають виявити проблеми зі здравствуй\’ям на ранніх стадіях. Новий додаток «Сон» дозволяє швидко виконати набір дій, необхідних вас перед сном. І допомагає відслідковувати ідеальний правила і тривалість вашого сну.

 
 

Apple Watch SE об’єднали в собі найкраще. Найновіший проектирование, технологічні датчики для відстежування адью-якої фізичної активності та стану здравствуй’я. І все це по (по грибы) доступною ціною.

 
 

iPad 8го покоління став потужнішим і тотчас з новою iPad OS став незамінним девайсом як с целью навчання, так і для розваг. iPad Air – це перший пристрій Applе, що отримав надсучасний процесорор A14 Bionic, що дозволяє йому бути потужнішим, ніж більшість ноутбуків, і підходить навіть професіоналам про обробки графіки і відео. Оновлений проектирование став неймовірно стильним – натхненний Pro версією лінійки, iPad Air у 5 яскравих кольорах.

Але питання, яке хвилює кожного – коль і за якою ціною їх можна если придбати в Україні? Першими, офіційно з гарантією від виробника.

Цiна получи и распишись Apple Watch SE стартує від 10 699 грн, а возьми Apple Watch Series 6 – від 16 499 грн. І вже з 18 вересня офіційні реселери відкриють можливість зробити попереднє замовлення на нові моделі Apple Watch ради спеціальною ціною. Так, компанії У телефона, Цитрус, Фокстрот, Эльдорадо, iOn, Vodafone, Мойо, Блюдечко та Комфі нададуть можливість придбати їх із додатковою вигодою 500 грн.

Вартiсть iPad 8го покоління та отправная точка попереднього замовлення буде анонсована офiційними реселлерами вже наступного тижня.

Кількість товару є лімітованою, а ціна акційною та діє лише перед 27 вересня. Тому, пропонуємо якнайшвидше оформити передзамовлення в бажаному кольорі та стежити вслед за новинами.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.