На МКС проведуть експеримент в інтересах американської ПРО

Eкспeримeнт дoзвoлить зібрaти дaні, нeoбxідні исполнение) рoзрoбки апаратури виявлення пусків гіперзвукових і балістичних ракет.

Агентство з космічних розробок США планує протестувати держи Міжнародній космічній станції (МКС) апаратуру исполнение) відстеження запусків гіперзвукових ракет. Оборона це повідомив напередодні американський спеціалізований сайт SpaceNews.

Зазначено, що апаратура Persistent Infrared Payload, яка працює в інфрачервоному діапазоні, если перебувати на борту американського вантажного корабля Cygnus компанії Northrop Grumman, який полетить задолго. Ant. с станції в липні.

Експеримент если проводитися під час перебування корабля бери МКС і дозволить зібрати дані, необхідні интересах розробки апаратури виявлення запусків гіперзвукових і балістичних ракет. Надалі цю апаратуру планується встановити сверху низькоорбітальних супутниках попередження ради ракетний напад.

У червні 2020 року Northrop Grumman отримала ангажемент на 13,8 млн доларів від Агентства космічного розвитку в цей експеримент.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.