Perseverance записав звуки свого пересування на Марсі

Звуки пeрeсувaння мaрсoxoдa були зaписaні 7 бeрeзня, кoли він прoїxaв 27 мeтрів пo дну крaтeрa.

NASA oпублікувaлo пeрші звуки пeрeсувaння Perseverance пo поверхні Марса. Ради це повідомляє Space.com у четвер, 18 березня.

Зокрема, мікрофон входу, спуску і насаждения (EDL) апарату записав понад 16 хвилин звуку під момент поїздки 7 березня на відстань 27,3 метра для дні кратера Єзерово шириною 45 км держи Марсі.

"Багато людей, если бачать зображення, не розуміють, що тачка металеві. Але коли ви рухаєтеся сверху цих колесах по камінню, це дійсно дуже шумно", — пояснила Ванді Верма, старший інженер і водій марсохода Лабораторії реактивного руху NASA в Південній Каліфорнії.

Також мікрофон вловив марсіанський вітер і різні дзижчання марсохода. У Perseverance є і другий мікрофон, який є частиною інструменту SuperCam марсохода. Він поуже добре себе зарекомендував, записуючи клевета вітру і клацання, які створив лазер апарату.

Ніколи раніше манипулятор не фіксував звук з поверхні Червоної планети. Аудіофайли потрібні NASA чтобы оцінки працездатності всіх систем марсохода, щоб переконатися, що під часочек доставки і посадки нічого неважный (=маловажный) пошкодилося. Також записи можуть розкрити важливі характеристики порід получи Марсі, в тому числі їхню твердість і наявність нате них покриття.

Тепер теплая компания місії готується до польоту Ingenuity, маленького вертольота, який прибув бери Марс в Perseverance. Марсохід если спостерігати за випробувальними польотами Ingenuity вслед допомогою своєї камери Mastcam-Z. Після завершення польотів вертольота, Perseverance розпочне свою наукову роботу і збір проб.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.