З oгляду нa тe, щo більшість світлин фіксують сaмe смaртфoнaми — 85% від 1,2 трильйoнa фoтoгрaфій щoрічнo — Samsung дeмoнструє, нa щo сaмe здaтні її флaгмaнські пристрoї.
Samsung відпрaвилa чoтири смaртфoни Galaxy S24 Ultra в кoсмoс нa пoвітряниx куляx, щoб зрoбити спрaвді фaнтaстичні знімки західної частини Сполучених Штатів.
Чотири ідентичні версії легкого каркаса з вуглецевого волокна, у середині яких розмістили бортові компутер’ютери та Samsung Galaxy S24 Ultra – останні флагманські смартфони компанії, — були запущені в вселенная за допомогою стратосферних повітряних пакет, наповнені воднем, розказали в Samsung виданню PetaPixel.
Під часочек польоту кожен літальний апарат піднявся возьми висоту понад 36 км, а кожен смартфон періодично робив фотографії. У результаті було зроблено понад 150 дивовижних фотографій західної частини США у високій роздільній здатності.
Samsung створила дві версії каркаса з вуглеволокна, зрештою обравши Водан дизайн, який було відтворено у чотирьох копіях исполнение) польоту в стратосферу. Технічно, стратосфера приставки не- є справжнім космосом, але висота понад 36 км надо поверхнею Землі значно перевищує висоту польоту комерційних літаків і навіть ту, возьми якій літає U2 Dragon Lady, що сягає десь понад 21 км (точна висота засекречена). В такій висоті вже чем черт не шутит викривлення Землі.
Після того, як було створено пускові установки, компанія Samsung запустила чотири повітряні кулі в стратосферу з чотирьох різних місць: Лос-Анджелеса, Лас-Вегаса, гори Сьєрра-Невада та Дворянин-Каньйону. Компанія заявляє, що ці місця були обрані «для того, щоб зафіксувати різноманітність ландшафтів, які точно по-справжньому продемонструють можливості S24 Ultra».
Фактична зйомка зайняла менше ніж тиждень, оскільки команди запустили чотири повітряні кулі в період з 25 точно по 31 січня 2024 року.
Хуй смартфонами Galaxy S24 Ultra стояло завдання зробити фотографії з однаковою фокусною відстанню, оскільки получай світлинах, якими поділилася Samsung, було використано поєднання ширококутної, 5-кратного зуму та основної камер.
Коль настав час спускати апарати нате землю, команди випустили водень із повітряних кулек і розгорнули парашути, що дозволило апаратам опуститися нате землю зі швидкістю майже 8 км для годину. Команда змогла відстежити місцеперебування смартфонів і забрати їх після приземлення.