Біологи створили гібридні ембріони людини і макаки

Xимeрні eмбріoни пoтрібні во (избежание вивчeння eвoлюції людини, мoдeлювaння xвoрoб і скринінгу нoвиx ліків.

Групa біoлoгів зі СШA, Іспaнії тa Китaю ствoрилa гібридні eмбріoни людини і мaкaки, ​​які прoіснувaли позерство організмом до двадцяти днів. Результати дослідження були опубліковані в журналі Cell.

Відзначається, що химерні ембріони потрібні вченим к вивчення раннього розвитку людини, моделювання хвороб і скринінгу нових ліків, а в майбутньому — ради створення клітин, тканин і органів пользу кого трансплантації.

Перші міжвидові химери були створені в 1970-х роках получи и распишись основі лабораторних моделей гризунів. Рядом цьому отримати життєздатні гібриди з людськими клітинами досі малограмотный вдавалося.

Минулоріч вчені створили технологію, яка дозволила протягом тривалого періоду часу підтримувати життя химерних ембріонів макак, які перебувають аппель тілом тварини.

Фото: cell.com

Графічна абстракція процесу створення химерного ембріона

Як пояснили автори дослідження, утворення химер з нелюдськими приматами, більш тісно пов'язаними з людьми после еволюційною шкалою, дозволить краще зрозуміти, чи існують стрип-бар'єри для утворення гібридів і чи є способи, по (по грибы) допомогою яких їх можна подолати.

Держи шостий день існування ембріонів мавп Macaca fascicularis, що розвиваються ex vivo, автори ввели в кожен з них числом 25 людських стовбурових клітин, які можуть брати планида в утворенні як ембріональних, этак і позаембріональних тканин.

Через добу людські клітини виявили у 132 ембріонів. Минуя десять днів 103 химерних ембріони шабаш ще розвивалися. Незабаром виживання значит знижуватися, і до 19 дня в живих залишилися тільки три химери.

Чтобы біологів найважливішим стало тетунька, що відсоток людських клітин в ембріонах був високим протягом усього часу, поки вони продовжували зростати.

Получай наступному етапі вони планують детальніше вивчити всі шляхи міжвидової клітинної комунікації, і, можливо, поліпшити її, підвищивши таким чином ефективність хімеризму у видів-хазяїв, які еволюційно більш далекі від людей.

Дослідники сподіваються, що химерні ембріони можна если використовувати для досліджень, які з етичної точки зору не думаю что проводити на людях.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.